Karjeras nedēļa skolā: tiekamies ar skolas absolventu, topošo mediķi

/, Pasākumi/Karjeras nedēļa skolā: tiekamies ar skolas absolventu, topošo mediķi

Karjeras nedēļa skolā: tiekamies ar skolas absolventu, topošo mediķi

2023-10-25T16:04:08+03:00

Karjeras nedēļas ietvaros 9.a un 9.b klases skolnieki tikās ar Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studentu Artūru Kļeščevņikovu. Artūrs ir arī mūsu skolas absolvents.

Sarunās ar skolēniem viņš pievērsa uzmanību tam, cik svarīgi ir būt atvērtam un motivētam saņemt skolā dotās zināšanas visos mācību priekšmetos.

Artūrs uzsvēra, ka visi skolotāji ir izcilas personības, kuri var sniegt ne tikai zināšanas, bet arī prasmes, kas ir ļoti svarīgas nākotnē turpmākajā izglītošanās ceļā. “Viens ir profesionālās zināšanas, bet ļoti svarīgas citas prasmes – lēmumu pieņemšana, prasme uzstāties, pašdisciplīna,” teica Artūrs. Viņš arī atgādināja, ka skolotāju dotie uzdevumi ir domāti skolēnu izaugsmei, un nav jāuztver kā apgrūtinājums.

Artūrs iepazīstināja skolēnus ar studiju iespējām, protams, uzsverot ar medicīnu saistītās profesijas – ārsts, māsa, ārsta palīgs.

Paldies Artūram par atsaucību un laiku, ko veltīja sarunai ar skolēniem, kā arī paldies bioloģijas skolotājai Elitai Atslēdziņai.