Sasniegumi

/Sasniegumi
Sasniegumi2021-08-30T19:29:45+03:00

Apsveicam

2020./2021.mācību gads

Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas 12.klases izglītojamie saņema Patecības Rakstus no Rīgas Domes!

Angelina Bondareva
Oļeg Ivanovs
Kamilla Ždanoviča


Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas 12.klases absolvente Poļina Kaluga ir viena no labākajiem Latvijas Republikas simtgades izcilniekam un saņema Patecības Rakstus no Latvijas Republikas Ministru Kabineta!


Apsveicam RDVS 5.b klases skolniece Aliteja Breidaka vecuma grupā 11-15 gadi datorgrafikas konkursa “Mans iekšējais dzīvnieks” ieguva II vietu un skatītāju simpātiju ar darbu Mans iekšējais dzīvnieks – ronis.


Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas 9.klases skolniece Poļina Kurkotova ieguva I vietu krievu valodas un literatūras 33.atklātās tiešsaites olimpiādē valsts posmā!
Skolotāja Irina Ogromnova


Apsveicam 12.klases skolnieci Simonu Liepu ar piešķirto II pakāpes laureātes diplomu Rīgas un Pierīgas reģionā ZPD konferencē.


7.b klases skolnieci Angelinu Žandarovu par veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas latviešu valodas 36.olimpiādē (atzinība) un izsakām pateicību par ieguldīto darbu, sagatavojot olimpiādei skolotājai Irinai Bergai.

Iepriekšējie akadēmiskie gadi

Apsveicam!

Poļinu Kalugu (8.a klase) par iegūto 3. vietu
Rīgas pilsētas un Pierīgas latviešu valodas (izglītības iestādēm, kas īsteno
mazākumtautību izglītības programmas) 33. olimpiādes 2. posma 7. -8. klašu
latviešu valodas olimpiādē un izsakām pateicību par ieguldīto darbu, sagatavojot
olimpiādei Sk. Tatjanai Danovai!

 *        *        *

Mūsu skolēni piedalījās Latviešu valodas 2.atklātajā konkursā un Angelina Žandarova saņema atzinību.

Ruslana Aļimova sutija savu darbu bērnu zīmējumu un eseju konkursā
“Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts” . Viņas darbs izvietots RD IKSD 2016.g. kalendārā.

Kalendārā izmantoti bērnu zīmējumu un eseju konkursa “Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts” labakie darbi. Konkurss Rīgas 5.-9. klašu skolēniem tika rīkots kā viens no sabiedrības līdzdalības pasākumiem jaunā rīgas teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicināja ikvienu 5.-9.klašu skolēnu piedalīties zīmējumu un eseju konkursā „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”.

Konkursa rezultātā no labākajiem darbiem paredzēts izveidot 2016.gada sienas pārliekamo kalendāru ar 12 dažādiem zīmējumiem un esejām katram gada mēnesim.

Konkurss tiek rīkots kā viens no sabiedrības līdzdalības pasākumiem jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes gaitā, lai veicinātu bērnu piederību savai apkaimei, iesaistītu pilsētas plānošanas procesos, kā arī popularizētu jauno teritorijas plānojumu bērnu un to vecāku vidū. Konkursa mērķis ir veicināt bērnos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā atklāt savas sajūtas pret apkārtējo dzīves telpu, veicinot  interesi par Rīgas plānošanas procesiem.

Apsveicam Irinu Beļacku par audzēkņu veiksmīgu sagatavošanu konkursam “Ziemassvētkus gaidot”

Apsveicam Poļinu Bogdašovu par veiksmīgu piedalīšanos konkursā un izstādē “Ziemassvētkus gaidot”

Diplomi