AFS meklē viesģimenes jauniešiem no 11 valstīm 2020./2021. mācību gadam

/, Pasākumi/AFS meklē viesģimenes jauniešiem no 11 valstīm 2020./2021. mācību gadam

AFS meklē viesģimenes jauniešiem no 11 valstīm 2020./2021. mācību gadam

2020-05-26T22:56:44+03:00
  1. gada maijs – SKOLĀM

AFS meklē viesģimenes

jauniešiem no 11 valstīm

2020./2021. mācību gadam

 

 

  1. gada pavasaris bija un joprojām ir izaicinājumu pilns laiks cilvēkiem visā pasaulē. Mēs piedzīvojām pārmaiņas gan mums apkārt, gan mūs pašos un šobrīd mācāmies sadzīvot ar jauno realitāti. Laiku, kurā dzīvot neizvēlas, taču vienmēr var izvēlēties attieksmi, ar kuru esošo situāciju pieņemt, kā uz to skatīties. Šobrīd kā nekad agrāk redzam, cik ļoti pasaule ir vienota un ka sadarbība, atvērtība un pieņemšana spēlē nozīmīgu lomu mūsu darbos un nākotnes attīstībā.

    Pasaule un ikdienas noteikumi ir mainījušies, tomēr cilvēciskās un ģimenes vērtības paliek.

 

“AFS Latvija” turpina gatavoties nākamajam mācību gadam un arī 2020./2021. mācību gadā uzņems gandrīz 40 viesskolēnus.

 

AFS Latvija” aicina pieteikties jaunas viesģimenes, kas vēlas uzņemt viesskolēnus no Eiropas, Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas vai Āzijas un atbalstīt viņus 3 vai 10 mēnešu garumā, mācoties ģimnāzijās un vidusskolās visā Latvijā.

Uzņemot 15 līdz 18 gadus jaunu skolēnu, viesģimene:

  • kļūst daļa no globālās sabiedrības un veicina atvērtību Latvijā,
  • iegūst vēl vienu ģimenes locekli un draugus citā valstī,
  • saredz savu ikdienu un Latviju no cita skatu punkta,
  • iepazīst citu kultūru, tradīcijas un parāda labāko no savējām.

 

Dzīvojot viesģimenēs, viņi vieglāk adaptējas, apgūst valodu, iepazīst Latviju un iegūst otru ģimeni. Viesģimenēm lūdzam nodrošinātbrīvu gultasvietu un ēdināšanu, pieņemt jaunieti kā savu ģimenes locekli, parādīt savu ikdienu un Latvijas kultūru, atbalstīt valodas apguvē. Viesvecākiem jābūt vismaz 25 gadus veciem. Papildinformācija mājaslapā.


Gandrīz 40 jaunieši no 11 valstīm –  Itālijas, Taizemes, Beļģijas, Vācijas, Francijas, Turcijas, Honkongas, Japānas, Argentīnas, ASV un Kanādas – ieradīsies šī gada augustā vai septembrī.

Gaidām pieteikumu AFS mājaslapā, zvanu (67280646) vai e-pastu. Uzdrīkstēšanās atvērt savas mājas durvis plašajai pasauleipalīdz ārvalstu skolēnam piepildīt viņa sapni un mums visiem pieņemt atšķirīgo vieglāk!

 

www.afs.lv

Facebook

Instagram