Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas dienā

/, Pasākumi/Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas dienā

Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas dienā

2020-11-17T11:03:16+02:00

 

Sagaidot Latvijas Republikas Proklamēšanas 102. gadadienu, daudziem no mums ir pārdomas par Latviju un tās nozīmi mūsu dzīvēs. Šis ir laiks, kad atcerēties, ka Latvijas valsts netika pasniegta kā dāvana – brīvība tika izkarota smagās cīņās. Šajā dienā mēs noliecam galvu varoņu priekšā un atceramies vēsturiskos notikumus, kas ir rezultējušies šodienā.

Šis 18.novembris ir citādāks nekā citus gadus – esam saskārušies ar situāciju, kas pieprasa no katra disciplīnu, atbildību un drosmi. Tāpēc esmu pateicīgs pedagogiem par pašaizliedzīgo darbu ikdienā, esot kopā ar mazajiem pirmsskolniekiem, lepojos ar skolotāju un treneru spējām pielāgoties jaunajiem apstākļiem, kad skolēniem zināšanas un prasmes jānodod gan klātienē, gan attālināti, esmu gandarīts, ka izglītības iestāžu vadītāji veiksmīgi spēj sabalansēt epidemioloģiskās prasības ar izglītības kvalitātes nodrošināšanu.

Paldies kultūras  iestāžu un bibliotēku darbiniekiem, ka spējat, neierastajos apstākļos piedāvāt rīdziniekiem kultūras norises un pakalpojumus jaunās, neierastās, taču joprojām kvalitatīvās formās.

Ikdienas norises izglītības un kultūras iestādēs parāda, ka jūs esat patiesi Latvijas patrioti, kas spītējot ārējo apstākļu radītajām grūtībām un nežēlojot spēkus, darbojaties ikviena iedzīvotāja, rīdzinieka un visas valsts labā.

Sveicu valsts svētkos un vēlu patriotisku noskaņu ikvienā darba kolektīvā, ikvienā ģimenē un mājā!

Veidosim kopā arvien labāku Latviju!