COVID-19 informācija

//COVID-19 informācija

COVID-19 informācija

  • UZMANĪBU! SKOLA SLĒGTA!

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju COVID-19 vīrusa dēļ, Rīgas Daugavgrīvas vidusskola, no 2020.gada 15. aprīļa līdz 2020.gada 12.maijam aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti:

  • nosūtot ziņas, jautājumus un iesniegums

uz e-pastu: rdvs@riga.lv

 

Lūdzam par visiem jautājumiem zvanīt pa tālruni: 67432168

no plkst. 09.00 līdz plkst.15.00

 

 

Skolas administrācija.


  • Vecākiem


  • Rīcības shēma attālinātas apmācības nodrošināšanai

skatīties>>>


  • Informācija vecākiem

Jūs esat tie, kas  kopa ar mums piedalās attālinātā mācību procesa organizēšanā, kas seko līdzi sava bērna attālinātajām mācībām, kas  seko līdzi, lai skolēns zinātu, kāds ir nedēļas aktivitāšu grafiks, iesniedzamie darbi un saziņas iespējas ar skolotājiem.

lasīt vairāk>>>


  • Informācija vecākiem

No 23.marta sākam kopējo darbu – attālinātu apmācību mūsu bērniem. Šajā situācijā ļoti būtiska ir informācijas apmaiņa starp skolu un ģimeni, izmantojot visus iespējamos saziņas līdzekļus. Vispirms Jums nepieciešams sazināties ar klases audzinātāju un apstiprināt kādus rīkus Jūs un Jūsu bērns lietos apmācībai. Lūdzam neuztraukties, tāpēc ka pirmās nedēļas laikā būs grūti visiem. Mēs gatavojam informāciju, kādā laikā Jūs varēsiet sazināties ar skolotājiem vai citiem skolas darbiniekiem.

lasīt vairāk>>>


  • Informācija vecākiem

Kā jau esat informēti, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pēc brīvlaika, sākot ar 23.martu, mācības visās klasēs notiks attālināti, tajā skaitā 12.klašu skolēniem, kuriem CE svešvalodās ir pārcelti uz maiju. Tā būs jauna pieredze mums visiem, jo līdz šim mācības attālināti esam nodrošinājuši tikai tālmācības audzēkņiem vidusskolas klasēs. Šajā situācijā ļoti būtiska ir informācijas apmaiņa starp skolu un ģimeni, izmantojot visus iespējamos saziņas līdzekļus.

lasīt vairāk>>>


 

 

2020-04-16T12:57:23+03:00