Rīgas domes Labklājības departaments aicina sākumskolas pieteikties uz bezmaksas nodarbībām 1. – 4. klašu audzēkņu vecākiem

//Rīgas domes Labklājības departaments aicina sākumskolas pieteikties uz bezmaksas nodarbībām 1. – 4. klašu audzēkņu vecākiem

Rīgas domes Labklājības departaments aicina sākumskolas pieteikties uz bezmaksas nodarbībām 1. – 4. klašu audzēkņu vecākiem

2019-12-18T14:47:21+02:00
 

 

 

 

Nodarbības paredzētas 1. – 4.klašu audzēkņu vecākiem ar mērķi izglītot vecākus par bērnu attīstību un drošas, atbalstošas vides veidošanas veicināšanu bērnu attīstībai.

Pēc izglītības iestādes izvēles iespējamas šādas nodarbības:

 

  1. Kā palīdzēt bērnam adaptēties skolā un veicināt sadarbības prasmes, koncentrēšanās spēju veicināšana.

Nodarbība ietver izglītojošu informāciju par mācību motivācijas saistību ar bērna adaptāciju un psihoemocionālo komfortu, adaptāciju veicinošiem faktoriem un koncentrēšanās spēju veicināšanu.

 

  1. Kā risināt bērna uzvedības problēmas bez sodiem, stress un kā to piedzīvo bērni, praktiskas metodes stresa pārvarēšanai.

Nodarbība ietver izglītojošu informāciju par sliktas uzvedības iemesliem, par pozitīvas audzināšanas un disciplinēšanas paņēmieniem un praktiskām stresa mazināšanas metodēm.

 

  1. Tēva loma bērna audzināšanā un attīstībā.

Nodarbība ietver izglītojošu informāciju par tēva lomu bērna audzināšanas procesā un tēva nozīmi bērna emocionālajā, intelektuālajā un fiziskajā attīstībā.

 

Nodarbības notiek izglītības iestādēs un paredzētas

vienas klases vecāku sapulces ietvaros

Nodarbības ilgums – 60 minūtes

Nodarbību vadītājas: psiholoģes Iveta Grosšteina un Evija Rozenlauka

 

 

Lūdzam izglītības iestādes pieteikt vēlamo nodarbību, rakstot uz e-pastu: birojs@gimeneszobarstnieciba.lv

vai zvanot pa tālruni 20176262