Konsultācijas saraksts2019-11-14T14:08:42+02:00

Individuālo nodarbību saraksts 2019./2020.mācību gada 1.semestrim

Apstiprināts ar Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas 02.09.2019 rīkojumu VSD-19-76-rs

 

Vārds Uzvārds Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Gaļina Afenko 14:10 – 14:50   14:10 – 15:03   14:10 – 14:50
Ina Andruškiva 14:10 – 15:00 (11.,8.kl.)   13:25 – 13:50 (5.b)
14:10-14:50(8., 12.kl.)
 
Elita Atslēdziņa 14:10 – 14:50 14:55 – 15:35   14:10-14:36  
Irina Beļacka 14:50 – 15:15        
Irina Berga   12:25 – 13:10 7:30 – 8:10   7:30 – 8:10
Ļubova Bogdanova-Židkova   14:55 – 15:21   7:45 – 8:02  
Tatjana Bogdanoviča 15:40 – 15:57        
Dmitrijs Borisovs     14:10 – 14:30    
Tatjana Danova     7:40 – 8:10 – 3.4.kl.   7:40- 8:10 – 9.kl.,
13:10- 13:29 -6.kl.
Tatjana Greibus       13:10- 13:44  
Inga Gribuška 13:05-13:36 13:45-14:10     13:05-13:35
Dzintra Grišāne   14:10 – 15:43      
Natallia Hryhaliun     13:25.-14:02. (3.b) 13:25 – 14.00 (6.a),
14:10 -14:50 (6.b)
 
Marina Iļjina   14:10 – 15:07      
Irina Ivaniouta       14:10 – 14:44  
Natalija Jadikina     15 :00 – 15:43.    
Natālija Jakovļeva     12:25-13:04    
Svetlana Jakuševa 14:10-14:24        
Gaļina Jerjomkina 14.10-14.34        
Tatjana Jermolajeva 13.15-13.52 14:15 – 15:15    
Natālija Judina 13.10-13.50   13.10-13.59    
Marija Kučinska 13:25 – 14:31        
Ivanda Kūkusiliņa 13:10 – 14:29 15.00-15.40      
Adiļs Maksimovs         13:30 – 14:07
Violeta Mukāne   14:10-14.30      
Igors Ņemšilovs   8:40 – 8:55      
Irina Ogromnova 14:10-14:40        
Larisa Podroikina       14:10-15:20  
Lilita Siliņa     14:10-14:33    
Vitālijs Šeins 14:10 – 14:41 (7.kl.)   14:10-14:40 (9.kl.) 14:10- 14:50
(9.kl., sagat.eksām.)
14:10-14:41 (10.kl.)
Jeļena Torbenko 14.10-15.13   14.50 – 15.50-ZPD    
Tatjana Varfolomeja 7:45 – 7:58 (5.-9.kl.)   7:45-7:58 (1.-4.kl.)    
Natālija Voidenova 14:05-15:00        
Valentina Vozņuka       13:30 – 14:16 14:15 – 14:55.
Nataļja Zapaščikova 7:30 – 8:14   7:30 – 8:14    
Larisa Zeļavska         14:10 – 14:44
Zhanna Zhurauliova         14:25 – 14:54
Jūlija Žandarova 14:10 – 14:50     13:25 – 15:10  
Jeļena Žukova   14:15 – 16:21