Topošajiem pirmklasniekiem

Topošajiem pirmklasniekiem

2022-02-25T13:51:33+02:00

Ko ietver sagatavošana skolai?

Nodarbības var sadalīt vairākos virzienos:

  • matemātika;
  • latviešu un angļu valodas;
  • runas un lasītprasmes attīstība;
  • rakstīšanas prasmes attīstība;
  • izzinošās darbības attīstība;
  • talantu attīstība radošajā darbnīcā.

Bērni mācās rakstīt burtus, pareizi veidot teikumus, aprakstīt objektus, pārstāstīt mazus tekstus, lasīt, atšķirt patskaņus no līdzskaņiem, māca dzejoļus, skaitīt, atšķirt ģeometriskas figuras, domāt radoši. Un, pats galvenais, bērns saprot, kas ir skolotājs, kā uzvesties klasē, kas viņu sagaida skolā un kādi uzvedības noteikumi tur pastāv.

Kāpēc izvēlēties mūsu attīstības centru?

Mācības notiek draudzīgā vidē ar mīlošiem skolotājiem 2 reizes nedēļā,. Liela uzmanība tiek pievērsta lasīšanai, rakstīšanai, matemātikai, valodām, atmiņas, uzmanības, domāšanas attīstībai. Bērni saņem gan patstāvīgus uzdevumus, gan strādā pāros un grupās. Tādējādi viņi attīsta atbildību ne tikai par sevi, bet arī spēju sarunāties ar vienaudžiem.

Sagatavošana skolai veido bērna komunikācijas un izpratnes prasmes. Māca sekot par kvalitatīvo uzdevumu izpildi, objektīvi tos novērtēt, izvirzīt un sasniegt mērķus.

Mums ir svarīgi, lai bērns saņem prieku no nodarbībām. Jo tieši bērnībā tiek radīta pozitīva uztvere par izglītības procesu un vēlme attīstīties.

Kā pieteikties uz nodarbībām?

Gaidām Jūs un Jūsu bērnus katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 16.00 – 17.30 Rīgas Daugavgrīvas vidusskolā, Parādes ielā 5 c.
Informācija: tālr. 29615673 , 67474432.
Iesniegumu par uzņemšanu uz sagatavošanas skolai iespējams aizpildīt elektroniskā formā un nosūtīt uz e-pastu: rdvs@riga.lv.

Iesnieguma forma pieejama šeit.